Ismerd be, hogy vannak negatív gondolataid, fedezd fel, honnan kerültek elő és miért, aztán – hatalmas adag megbocsátással és lelkierővel – bocsásd el őket.
Széchenyi Zsigmond
Bejegyezte:
Angyalka
A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk,a humorérzéket pedig vigaszképpen azért, amik vagyunk.
Csitáry-Hock Tamás
Bejegyezte:
Angyalka
Nem csak a madárnak van fészke. A léleknek is.
Van egy fészek, ahol a lélek ugyanígy otthon lehet. Ahonnan szárnyra
kelhet, és ahová visszatérhet. Ahol figyelmet kap, szeretetet, törődést.
És nyugalmat. Egy ölelő érzést. Otthont.
Ahol a szárnyaló lélek
biztonságban lehet, ahol új erőt kaphat. A további szárnyaláshoz. Igen,
van ilyen fészek. Egy szív.
Az Ő szíve.
Paulo Coelho
Bejegyezte:
Angyalka
Felejtsd el azt az elképzelést, hogy az út
valami cél elérésének a módja. Valójában minden lépésünk megérkezés.
Minden reggel mondd el magadban: "megérkeztem".
Szabó Magda
Bejegyezte:
Angyalka
Ott
kezdődik a nagyemberség, hogy az ember észreveszi, hogy mások is élnek a
földön őkívüle, és amit tesz, úgy teszi, hogy nemcsak magára gondol,
hanem másokra is.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









