A nehéz idők jobban megértették velem, hogy mennyire végtelenül gazdag
és gyönyörű az élet minden téren, és hogy oly sok dolog, ami miatt
aggódunk, egyáltalán nem is fontos.
Auguste Gusteau
Bejegyezte:
Angyalka
Ha folyamatosan arra összpontosítasz, amit magad mögött hagytál, sohasem láthatod meg mindazt, amit a jövő tartogat számodra.
Drága Édesanyámnak,Sok Szeretettel Anyák napjára.
Bejegyezte:
Angyalka
Dzsida Jenő:Hálaadás
Köszönöm Istenem az édesanyámat !
Amíg ő véd engem, nem ér semmi bánat !
Körülvesz virrasztó áldó szeretettel.
Értem éjjel-nappal dolgozni nem restel.
Áldott teste, lelke csak érettem fárad.
Köszönöm, Istenem az édesanyámat.
Amíg ő véd engem, nem ér semmi bánat !
Körülvesz virrasztó áldó szeretettel.
Értem éjjel-nappal dolgozni nem restel.
Áldott teste, lelke csak érettem fárad.
Köszönöm, Istenem az édesanyámat.
Köszönöm a lelkét, melyből reggel,
este
imádság száll Hozzád, gyermekéért esdve.
Köszönöm a szívét, mely csak értem dobban
- itt e földön senki sem szerethet jobban ! -
Köszönöm a szemét, melyből jóság árad,
Istenem, köszönöm az édesanyámat.
imádság száll Hozzád, gyermekéért esdve.
Köszönöm a szívét, mely csak értem dobban
- itt e földön senki sem szerethet jobban ! -
Köszönöm a szemét, melyből jóság árad,
Istenem, köszönöm az édesanyámat.
Te tudod, Istenem - milyen sok az
árva,
Aki oltalmadat, vigaszodat várja.
Leborulva kérlek: gondod legyen rájuk,
Hiszen szegényeknek nincsen édesanyjuk!
Vigasztald meg őket áldó kegyelmeddel,
Nagy-nagy bánatukat takard el, temesd el !
Aki oltalmadat, vigaszodat várja.
Leborulva kérlek: gondod legyen rájuk,
Hiszen szegényeknek nincsen édesanyjuk!
Vigasztald meg őket áldó kegyelmeddel,
Nagy-nagy bánatukat takard el, temesd el !
Áldd meg édesanyám
járását-kelését,
Áldd meg könnyhullatását, áldd meg szenvedését !
Áldd meg imádságát, melyben el nem fárad,
Áldd meg két kezeddel az Édesanyámat !
Áldd meg könnyhullatását, áldd meg szenvedését !
Áldd meg imádságát, melyben el nem fárad,
Áldd meg két kezeddel az Édesanyámat !
Halld meg jó Istenem, legbuzgóbb
imámat:
Köszönöm, köszönöm az édesanyámat !!!
Köszönöm, köszönöm az édesanyámat !!!
Wass Albert
Bejegyezte:
Angyalka
Ha kérhetnék az Istentől magam számára valami szépet és nagyot, azt
kérném, hogy adjon nekem is egy egyszerű kicsi házat, négy szobával,
vadszőlős tornáccal, öreg körtefával.
Mohos legyen a teteje, s olyan kicsi legyen, hogy ne férjen el benne
izgalom, perpatvar, békétlenség.
Csak én s az, akit szeretek.
Paulo Coelho
Bejegyezte:
Angyalka
Nem mindig elég, ha megbocsát nekünk valaki.
Az esetek többségében te vagy, akinek meg kell bocsátani magadnak.
Dalai Láma
Bejegyezte:
Angyalka
Nem számít, milyen nehézségekkel találjuk szemben magunkat, milyen
fájdalmas tapasztalatokat szerzünk, az a valódi szerencsétlenség, ha
elveszítjük a reményt.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









