Mindent másképp látsz, ha szeretsz. Felragyog a szürkeség, ünnep lesz a
hétköznap, nagybetűs lesz annak az embernek a neve, aki fontos neked.
Másképp tekintesz a szerelmedre, a gyerekedre, a barátodra, az anyádra és apádra vagy bárkire, még a kutyádra is: észreveszed bennük a csodát.
Janikovszky Éva
Bejegyezte:
Angyalka
Mert mitől jó egy nap? Attól, hogy képesek vagyunk meglátni a jót. Hogy
örülni tudunk. És attól, hogy holnap is lesz egy nap. Lehet, hogy még
jobb, mint a mai.
Paulo Coelho
Bejegyezte:
Angyalka
Menj tovább. Akkor is, ha már nem vagy biztos magadban, menj tovább:
Isten szándékai kifürkészhetetlenek, és az út sokszor csak akkor
rajzolódik ki előttünk, amikor elindulunk.
Mabel Katz
Bejegyezte:
Angyalka
Előfordul, hogy egy sötét alagúton kell áthaladnod és időnként fájdalmat
kell érezned, de ez az egyetlen módja annak, hogy haladj és meglásd a
fényt.
Don Miguel Ruiz
Bejegyezte:
Angyalka
Minden a hiten múlik.
Amiben hiszünk, az határozza meg a létezésünket, az határozza meg az életünket.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









