Én szeretet nélkül nem tudok élni. Félek. Keserű és reménytelen vagyok.
Fuldoklom. Fázom. Ha csak egyetlen módom van rá - elmenekülök. Persze
van, amikor nincs erre mód. Maradni kell. Akkor is keresem azoknak az
embereknek a közelségét, akik szeretnek, és akiket én is tudok szeretni.
Lehet, hogy csak pár emberről van szó. Manapság az is nagy szó. Olyan,
mint az Északi-sarkon egy működő kályha: odabújok mellé.
Charlotte Bronte
Bejegyezte:
Angyalka
A boldogság érzése fogott el, az öröm melege futotta el szívemet, és
jólesően hatolt el ereimben. Reményem ez egyszer valóra vált. A
valóságos öröm kézzelfogható darabkáját tartottam kezemben: nem álom
volt, nem elmém szülte ábrándkép, nem a képzelet vetítette árnyék.
Csitáry-Hock Tamás
Bejegyezte:
Angyalka
Ha valakit őszintén szeretsz, szívedben angyallá változik. Már nem egy
ember a sok közül, nem egy az ismerőseid közül, hanem valaki más. Mert
szereted. Egész szíveddel szereted. Gondolsz rá, de nem emberre
gondolsz. Látod őt, de nem embert látsz. Ha vele vagy, ha rád mosolyog,
minden, minden más.
Nem emberi. Jóval több annál.
Pedig tudod, hogy hús-vér ember ő... de mégsem az. Angyal.
Nem emberi. Jóval több annál.
Pedig tudod, hogy hús-vér ember ő... de mégsem az. Angyal.
West Side Story c. film
Bejegyezte:
Angyalka
Szerelmes vagyok, és ez mindenem, akár helyes, akár nem, és neki én vagyok minden. Szeretem.
Egyek vagyunk, nem lehet mit tenni, semmit sem tehetek, csak ölelni őt
örökké. Vele akarok lenni ma, holnap és egész életemben.
Amikor a
szerelem ilyen erős, ott nincs helyes vagy helytelen.
A szerelem egész
életedre szól.
Adam J. Jackson
Bejegyezte:
Angyalka
A szeretet a gondolattal kezdődik. Azzá válunk, amiről gondolkodunk. A
szeretettel teli gondolatok szeretettel teli életet és szeretettel teli
kapcsolatokat hoznak létre. A pozitív megerősítések meg tudják
változtatni másokkal és magunkkal kapcsolatos meggyőződésünket és
gondolatainkat.
Adam J. Jackson
Bejegyezte:
Angyalka
A szerelem lényege a két ember közötti romantikus vonzalomban rejlik.
(...) Csakhogy a szerelem - az sokkal több is ennél. A lényeg a
gondoskodásban van, abban, hogy mellette legyünk a másiknak, ha szükség
van ránk.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









