Ó, kicsikém, mennyire szeretném látni egy cseppet, a hangját hallani,
megcsókolni, legalább futólag, ha másképp már nem lehet! Hát igen,
hiába, az ilyen gondolatokat nem tudom elnyomni magamban. Nagyon
hiányzik nekem, drágám: szívem-lelkem annyira gyötrődik, mióta
elszakadtunk egymástól, hogy valóságos testi kínokat érzek.
Anyák napjára
Bejegyezte:
Angyalka
Köszönöm, hogy elviselted az elviselhetetlent.
Hogy valamit teremtettél a semmiből. Hogy üres zsebekből is képes
voltál adni. Hogy szerettél bennünket, mikor nem volt bennünk semmi
szeretetre méltó. Köszönöm, hogy a lehetetlent is megoldottad egyetlen
mosolyoddal.
(Pam Brown)
(Pam Brown)
Müller Péter
Bejegyezte:
Angyalka
Figyeld meg, ha boldog vagy, hogy repül az idő. "Jé, már este van!" Ha
pedig nagyon boldog vagy, akkor az idő nemcsak "repül", de meg is
szűnik. Nincs. Egy olyan dimenzióban vagy, ahol nincsenek órák. Nincs
holnap. Tegnap sincs. "Most" sincs - mert ha már tudod, hogy "most" van,
nyomban félni kezdesz, hogy elmúlik az egész.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









