féltem őt...


Hiába érzem ezt a tömény, minden fölött álló szeretetet, mégis félek. Félek, hogy Ő is csalódni fog bennem. Féltem Őt. És magamat is. Szívem egyik fele azt súgja, szeressek végre, minden határ nélkül, hisz annyi időt elvesztegettem. A másik felem óva int: vigyázz! Féltem Őt. És féltem magamat. Mert ha Ő csalódik bennem, nekem is végem lesz.