
Csoda az, ami bennünk és körülöttünk van - de nem vesszük észre.
Amíg éljük, azt hisszük, természetes...
Csak amikor elmúlt már, döbbenünk rá, hogy csodában éltünk.
Utólag.
De akkor már késő.
Amíg éljük, azt hisszük, természetes...
Csak amikor elmúlt már, döbbenünk rá, hogy csodában éltünk.
Utólag.
De akkor már késő.


