Törekedjünk arra,hogy másokkal és önmagunkkal is szeretettel bánjunk.Vegyük egymást és önmagunkat is komolyan. Figyeljünk oda a másikra.Ne bántsuk egymást.Ennél fontosabb,szerintem, nincs.
Nézni veled... a felkelő Napot. Fogni kezedet, gyengéden átölelni, és látni a csodát. Két csodát. A Napot... és téged. Mert most két ...
Üzenetek:)
Elérhetőségem:
angyalgirl20@gmail.com
Összes oldalmegjelenítés
Bölcsességek
"Szamárság feladni a reményt. Azonkívül bűn is, azt hiszem."
(Ernest Hemingway)
"Az ember rádöbben: azért nyomasztja valami, mert ragaszkodik hozzá. Görcsös kézzel szorítja magához a rosszat is. El kell engedni! "
(Müller Péter)
"Úgy érezte, a szíve kiröppen a mellkasából. Olyan volt, mintha papírból vágták volna ki, lassan forgott, majd ellibegett a mesés világba, ahol az álomszép, csodás jövő várt rá."
(Rona Jaffe)
Szeress engem negyedrésznyire úgy, mint én téged!
(Örkény István)
"Az élet rövid, ezért nincs sok időnk megörvendeztetni azok szívét, akik velünk együtt utaznak ezen a ködös úton. Siessünk hát szeretni! Siessünk kedvesek lenni!"
(Henri-Frédéric Amiel)
Amit meg kell tanulnunk, az mindig ott van a szemünk előtt, csak alázatosan és figyelmesen körül kell néznünk, hogy meglássuk mit akar tőlünk az Isten, és melyik a legjobb lépés amit a következő pillanatban tehetünk.