Feldmár András


Törekedjünk arra,hogy másokkal és önmagunkkal is szeretettel bánjunk.Vegyük egymást és önmagunkat is komolyan. Figyeljünk oda a másikra.Ne bántsuk egymást.Ennél fontosabb,szerintem, nincs.