Mért
hiszem azt,hogy jóság van
bennem?A jó nem szép, és
a szép nem jó.Vagy csak
ritkán.De mind a kettő
kivonulóban van a világból.
hiszem azt,hogy jóság van
bennem?A jó nem szép, és
a szép nem jó.Vagy csak
ritkán.De mind a kettő
kivonulóban van a világból.



