Gail Tsukiyama


Azt nem mondhatnám,hogy az emberi lényeknek nincs mit tanulniuk.Néha gondolkodás nélkül szeretünk és gyűlölünk.
Túl sokat várunk egymástól és gyakran tévedünk.