Hiszem, hogy minden emberi lény veleszületett
vágya, hogy boldog legyen, és ne szenvedjen. Hiszem, hogy az élet igazi
célja a boldogság megtapasztalása. Mindannyiunkban megvan az erő, mely
fejleszthető. Mindegy gazdagok vagyunk vagy szegények, feketék vagy
fehérek, keletiek vagy nyugatiak, egyforma erővel rendelkezünk.



