Dalai Láma


Hiszem, hogy minden emberi lény veleszületett vágya, hogy boldog legyen, és ne szenvedjen. Hiszem, hogy az élet igazi célja a boldogság megtapasztalása. Mindannyiunkban megvan az erő, mely fejleszthető. Mindegy gazdagok vagyunk vagy szegények, feketék vagy fehérek, keletiek vagy nyugatiak, egyforma erővel rendelkezünk.